Czym jest agrofobia?

Agrofobia – to słowo, które w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą uwagę. Ale czy naprawdę wiemy, co oznacza? Czy jest to po prostu niechęć do przestrzeni zewnętrznej, czy może coś znacznie …

Czy warto skorzystać z usług biura tłumaczeń?

W dobie globalizacji i rosnącej mobilności tłumaczenia językowe stały się koniecznością. Przekazywanie informacji w różnych językach jest niezbędne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm działających na międzynarodowym rynku. Chociaż wiele …

Transport drogowy – co to?

Transport drogowy to jeden z kluczowych elementów współczesnej logistyki. W dobie globalizacji i rosnącego znaczenia handlu międzynarodowego, znaczenie tego sektora stale wzrasta. Ale co to jest transport drogowy? Aby dokładnie zrozumieć …

narzędzia pomiarowe

Pochyłomierz to przyrząd działający na zasadzie prawa grawitacji. Służy on do mierzenia kąta nachylenia linii oraz powierzchni terenu w odniesieniu do poziomu. Pochyłomierze dzielą się na poziomicowe (inaczej libellowe) albo wahadłowe.

Pochyłomierze – dlaczego wybór odpowiedniego jest ważny?

Pochyłomierz – inaczej spadkomierz – to profesjonalny przyrząd, który mierzy kąty nachylenia. Takie urządzenie musi odznaczać się dobrą jakością, na której można polegać. Wybór najtańszego modelu wykonanego z kiepskiego materiału to szybka droga do licznych błędów w wyznaczaniu spadków czy pochyłości podczas realizowania konstrukcji oraz w trakcie budowy.

Pochyłomierze to przyrządy, które będą Państwo stosować w bardzo różnych warunkach. Dlatego tak ważny jest wysokiej jakości, trwały materiał, który będzie odporny na zimno, ciepło, a także uderzenia, aby mógł posłużyć Państwu jak najdłużej. Ponadto istotna jest także waga pochyłomierza. Dlatego warto wybrać pochyłomierz mierzący z perfekcyjną dokładnością, a zarazem lekki. Takie właśnie narzędzia znajdą Państwo w ofercie sklepu ARKOM.

Pochyłomierze w sklepie narzędziowym ARKOM

Posiadanie dobrej jakości przyrządów to gwarancja udanych projektów. Sklep ARKOM bierze pod uwagę Państwa opinie, aby udoskonalać ofertę. Oferowane są profesjonalne pochyłomierze marek ACCUD i SCHUT, których ARKOM jest jedynym dystrybutorem w Polsce. Te wysokiej jakości narzędzia wyróżnia przystępna cena – kupią je Państwo tylko w sklepie ARKOM. Z pewnością usprawnią one pracę zakładów produkcyjnych, warsztatów, firm handlowo-usługowych czy stref przemysłowych. Oferowane są wyłącznie produkty sprawdzone i dobrej jakości.

Sklep narzędziowy ARKOM

ARKOM to firma składająca się z fachowców w branży i już od 30 lat cieszy się doskonałymi opiniami wśród zadowolonych klientów. Niezależnie od tego, co Państwo kupią w sklepie, oferowane są dodatkowe usługi, które usprawnią Państwa pracę i zapewnią przyrządom trwałość. Z przyjemnością pracownicy ARKOM wywzorcują zakupiony sprzęt i wystawią mu certyfikat sprawdzania, a także zaproponują dedykowaną skrzynkę lub walizkę, w której będą mogli go Państwo wygodnie i bezpiecznie przechowywać. Dla dodatkowego bezpieczeństwa zastosowany zostanie wkład z pianki technicznej.