Krioterapia – jak często?

Krioterapia jest to leczenie bólu za pomocą zimna. Metoda ta, choć wywodzi się ze Starożytnego Egiptu, dopiero wiele tysięcy lat później doczekała się swoich entuzjastów. Wielu pacjentów zastanawia się jednak ile …

Jaki pistolet lakierniczy dla amatora wybrać?

Jaki pistolet lakierniczy na początek będzie najlepszy? Wydawać by się mogło, że zmiana koloru samochodu czy motoru możliwa jest tylko i wyłącznie w profesjonalnych warsztatach. Nic z tych rzeczy, a tego …

Jakie powierzchnie można poddać piaskowaniu?

Przygotowanie powierzchni do dalszego użytku jest niesamowicie ważne. Niezależnie od tego, w jaki sposób materiał ma zostać dalej wykorzystany, należy go do tego dostosować. Zazwyczaj obróbka nie kończy się po jednym …

narzędzia pomiarowe

Pochyłomierz to przyrząd działający na zasadzie prawa grawitacji. Służy on do mierzenia kąta nachylenia linii oraz powierzchni terenu w odniesieniu do poziomu. Pochyłomierze dzielą się na poziomicowe (inaczej libellowe) albo wahadłowe.

Pochyłomierze – dlaczego wybór odpowiedniego jest ważny?

Pochyłomierz – inaczej spadkomierz – to profesjonalny przyrząd, który mierzy kąty nachylenia. Takie urządzenie musi odznaczać się dobrą jakością, na której można polegać. Wybór najtańszego modelu wykonanego z kiepskiego materiału to szybka droga do licznych błędów w wyznaczaniu spadków czy pochyłości podczas realizowania konstrukcji oraz w trakcie budowy.

Pochyłomierze to przyrządy, które będą Państwo stosować w bardzo różnych warunkach. Dlatego tak ważny jest wysokiej jakości, trwały materiał, który będzie odporny na zimno, ciepło, a także uderzenia, aby mógł posłużyć Państwu jak najdłużej. Ponadto istotna jest także waga pochyłomierza. Dlatego warto wybrać pochyłomierz mierzący z perfekcyjną dokładnością, a zarazem lekki. Takie właśnie narzędzia znajdą Państwo w ofercie sklepu ARKOM.

Pochyłomierze w sklepie narzędziowym ARKOM

Posiadanie dobrej jakości przyrządów to gwarancja udanych projektów. Sklep ARKOM bierze pod uwagę Państwa opinie, aby udoskonalać ofertę. Oferowane są profesjonalne pochyłomierze marek ACCUD i SCHUT, których ARKOM jest jedynym dystrybutorem w Polsce. Te wysokiej jakości narzędzia wyróżnia przystępna cena – kupią je Państwo tylko w sklepie ARKOM. Z pewnością usprawnią one pracę zakładów produkcyjnych, warsztatów, firm handlowo-usługowych czy stref przemysłowych. Oferowane są wyłącznie produkty sprawdzone i dobrej jakości.

Sklep narzędziowy ARKOM

ARKOM to firma składająca się z fachowców w branży i już od 30 lat cieszy się doskonałymi opiniami wśród zadowolonych klientów. Niezależnie od tego, co Państwo kupią w sklepie, oferowane są dodatkowe usługi, które usprawnią Państwa pracę i zapewnią przyrządom trwałość. Z przyjemnością pracownicy ARKOM wywzorcują zakupiony sprzęt i wystawią mu certyfikat sprawdzania, a także zaproponują dedykowaną skrzynkę lub walizkę, w której będą mogli go Państwo wygodnie i bezpiecznie przechowywać. Dla dodatkowego bezpieczeństwa zastosowany zostanie wkład z pianki technicznej.