Czym jest agrofobia?

Agrofobia – to słowo, które w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą uwagę. Ale czy naprawdę wiemy, co oznacza? Czy jest to po prostu niechęć do przestrzeni zewnętrznej, czy może coś znacznie …

Czy warto skorzystać z usług biura tłumaczeń?

W dobie globalizacji i rosnącej mobilności tłumaczenia językowe stały się koniecznością. Przekazywanie informacji w różnych językach jest niezbędne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm działających na międzynarodowym rynku. Chociaż wiele …

Transport drogowy – co to?

Transport drogowy to jeden z kluczowych elementów współczesnej logistyki. W dobie globalizacji i rosnącego znaczenia handlu międzynarodowego, znaczenie tego sektora stale wzrasta. Ale co to jest transport drogowy? Aby dokładnie zrozumieć …

erotyka

Masaż łechtaczki jest jedną z dróg osiągnięcia orgazmu przez kobiety. Pieszczoty trzeba jednak wykonywać w odpowiedni sposób, tak by doprowadzić do maksimum przyjemności. Każda z pań reaguje na inne bodźce zewnętrze, jest wrażliwa na odmienny sposób nacisku, czy jego intensywność. Niekiedy do osiągnięcia ekstazy wystarczą dłonie, innym razem warto sięgnąć po zabawki erotyczne. Podpowiadamy, jak doprowadzić kobietę do szczytowania poprzez stymulację łechtaczki.

Pieszczoty zadawane dłonią

Sprawdzonym sposobem na to, jak pieścić łechtaczkę, jest zadawanie przyjemności dłonią. Aby jednak zrobić to prawidłowo, należy w pierwszej kolejności przekonać się o zlokalizowaniu wrażliwego punktu na ciele kobiety. Znajduje się on tuż nad wargami sromowymi – łechtaczkę najłatwiej wyczuć po delikatnym pobudzeniu partnerki, a następnie przejechaniu po wzgórku łonowym i wyczuciu miejsca jego uwypuklenia. Podniecenie powoduje, że łechtaczka zaczyna łagodnie pulsować w wyniku napełnienia krwią. Nie jest to tak dobrze widoczne, jak w przypadku prącia u mężczyzn, jednak wprawione dłonie z pewnością wyczują różnicę pomiędzy naturalnym stanem a pobudzeniem.

Pieszczoty warto zacząć od delikatnego przesuwania palcami po łechtaczce. Koliste ruchy można wykonywać z dodatkowym nawilżeniem przez lubrykant, co spotęguje odczuwane doznania. Z czasem warto zwiększać nacisk na łechtaczkę, jednak bez przesady, aby nie spowodować bólu. Kobiety bardzo często same narzucają tempo pieszczot poprzez ruchy biodrami, dlatego najważniejszym zadaniem mężczyzny jest odpowiednie ułożenie dłoni w okolicy łechtaczki. Najlepiej dotykać ją dwoma palcami i łagodnie masować.

Czy ocieranie łechtaczki prowadzi do orgazmu?

Część kobiet jest w stanie osiągnąć satysfakcję już przez samo ocieranie łechtaczki. Zwykle dochodzi do tego w momencie silnego pobudzenia, które jest efektem wcześniejszych pieszczot z partnerem. Ocieranie łechtaczki można wykonać za pomocą poduszki, kołdry lub uda znajdującego się pomiędzy nogami kobiety. Jak prawidłowo pieścić łechtaczkę tą techniką? Wystarczy włożyć miękki przedmiot w okolice intymne, a następnie łagodnie nim poruszać. Po krótkim czasie kobieta sama narzuci tempo zabawie, dotykając poduszkę lub udo swoją łechtaczką. Nacisk na tę strefę spowoduje osiągnięcie silnego orgazmu, który wzmocnić można przez stymulację sutków lub całowanie szyi kobiety. Wiele kobiet stosuje tę technikę do masturbacji, poruszając biodrami w rytmie i naciskając łechtaczką na przedmiot znajdujący się między nogami.

Zabawki stymulujące łechtaczkę

W sklepach z akcesoriami erotycznymi można znaleźć wiele produktów służących stymulacji łechtaczki. Szczególnie polecany jest masażer w kształcie pingwinka, który pieści okolice intymne przy pomocy emitowanych fal ciśnienia. Zabawa odbywa się bezdotykowo, ponieważ gadżet nie musi mieć kontaktu z ciałem kobiety, aby doprowadzić ją do szaleństwa. Obsługę urządzenia ułatwia jego ergonomiczny kształt oraz prosty panel sterowania. Znajdujące się na nim przyciski pozwalają na regulację pracy zabawki, w tym przede wszystkim wybór intensywności emisji fal. W ten sposób pieszczoty dopasować można do potrzeb każdej kobiety, uwzględniając wrażliwość łechtaczki na stymulację.

Zabawka jest wodoodporna, dzięki czemu można jej używać nawet podczas kąpieli. To dobra wiadomość dla par, które nie chcą rezygnować z pikantnych wrażeń, jakich można doświadczyć pod prysznicem. Stymulator pracuje na wbudowanym akumulatorze do kilku godzin, a po wszystkim wymaga ładowania za pomocą kabla USB. Gdzie i za ile kupić urządzenie? Polecamy sprawdzony masażer pingwinek w sklepie swiat-doznan.pl, który często dostępny jest w promocyjnych cenach.

Każda kobieta potrzebuje innego czasu do osiągnięcia orgazmu. W prawidłowej stymulacji pomóc może masażer do łechtaczki, a nawet poduszka lub udo wsadzone między nogi. Ważne, aby pieszczoty rozpoczęły się powoli i stopniowo zwiększały swoją intensywność. W osiągnięciu pożądanej satysfakcji pomóc mogą zabawy piersiami lub stymulacja pochwy za pomocą dłoni. Podczas zabawy warto słuchać ciała kobiety i podążać za narzucanym przez nie rytmem.